Luottamusmiehet

keskiviikko, 06 syyskuu 2017 14:06

Temen luottamusmiehet, joiden puoleen jokainen työpaikan temeläinen voi kääntyä:

Espoon kulttuurikeskus: Anne Leivo

Espoon kaupunginteatteri: Seppo Aapro

Espoon Tanssiopisto: Hannaleena Markkanen

Helsingin Kaupunginteatteri: Sasu Tuominen ja Matti Heikkilä

Helsingin Kaupunginteatterin tanssijat: Kirsi Karlenius

Hämeenlinnan Teatteri: Emmi Vainio ja Allu Vienola

Joensuun Kaupunginteatteri: Juha Kerkkonen ja Jussi Heikkilä

Jyväskylän kaupunginteatteri: Pasi Leinonen ja Ossi Leinonen

Kajaanin Kaupunginteatteri: Riitta Raunio-Mileva

Kemin Kaupunginteatteri: Mauri Latvala ja Jukka Kekäläinen

Keravan Tanssiopisto: Anna-Stiina Oja

Kokkolan Kaupunginteatteri: Jani Korpi ja Reetta Kinnunen

Kotkan Kaupunginteatteri: Henry Holopainen ja Ari Malmi

Kouvolan teatteri: Satu Linerva ja Marja Davidsson

Kuopion kaupunginteatteri: Taina Natunen

Lappeenrannan kaupunginteatteri: Veli-Matti Sirkiä

Mikkelin Teatteri: Tarja Väisänen ja Juha Tanskanen

Nurmijärven Tanssiopisto: Reetta Aarre-Ahtio ja Neea Koskinen

Oulun kaupunginteatteri: Olli Paakkolanvaara, Petri Haapakoski ja Markku Peltoniemi

Porin Teatteri: Pontus Keto ja Heidi Westerlund

Rauman Kaupunginteatteri: Tuula Kupiainen-Koivisto ja Mikko Pihlainen

Riihimäen Teatteri: Sami Rauhala

Rovaniemen Teatteri: Sami Saari ja Henri Tapio

Savonlinnan kaupunginteatteri: Mari Lehtiö ja Leila Oksanen

Seinäjoen kaupunginteatteri: Aino Kentta ja Antti Kortesniemi

Suomen Kansallisoopperan balettioppilaitos: Susanna Vironmäki

Suomen Kansallisoopperan päivätekniikka: Matti Liukkonen

Suomen Kansallisteatteri: Pasi Kuronen ja Mia Waara

Svenska Teatern i Helsingfors: Ann-Mari Skrabb och Jouni A. Syrjä

Tampereen Teatteri: Marja-Leena Niittymäki ja Matti Kuivanen 

Tampereen Työväen Teatteri: Niklas Vainio ja Kyösti Kallio

Tanssikoulu DCA: Elsa Heikkilä ja Katjaa Ahtola

Tanssiopisto Uusikuu: Kaisu Ulander

Tanssiteatteri ERI: Juho Golnick

Tanssiteatteri Rimpparemmi: Anni Pilhjärta

Tero Saarinen Company: Jarkko Lehmus

Tikkurilan Teatteri: Tanja Hautakangas

Turun Kaupunginteatteri: Jarmo Esko

Unga Teatern: Jukka Hannukainen

Vaasan kaupunginteatteri: Olli Haakana ja Jaana Ala-Lähdesmäki

Vantaan tanssiopisto: Leena Porri

Vapaa Tanssikoulu: Laila Luukkonen ja Pirkko Ahjo

Varkauden Teatteri: Jussi Heiskanen

Wasa Teater: Ulf Johansson

Åbo Svenska Teater: Keijo Järvinen ja Maria Weckman